Podnośnik pacjenta AKS Rybnik

Oferujemy dostęp do specjalistycznych podnośników pacjenta AKS. Zapraszamy pacjentów z Rybnika oraz z okolicznych miejscowości. Transport oraz uniesienie chorych, którzy mają trudności w poruszaniu się ułatwia dostępny w naszej ofercie podnośnik dla niepełnosprawnych. W wypożyczalni Expres-Med oferujemy możliwość wynajmu tego sprzętu. Urządzenie może być używane w dużych pomieszczeniach, jak i małych przestrzeniach, takich jak łazienka czy toaleta. Umożliwia uniesienie pacjenta z podłogi, wózka inwalidzkiego oraz z łóżka. Artykuł wyposażony jest w baterię, która wystarczy na około 40 cykli unoszenia i opuszczania.

Urządzenie można złożyć i wygodnie transportować, a jego rozłożenie jest bardzo intuicyjne i szybkie. Nasza wypożyczalnia podnośników dla niepełnosprawnych oferuje sprzedaż oraz wynajem swoich produktów zarówno klientom indywidualnym, jak i domom opieki, a także sanatoriom i szpitalom.

Wypożyczalnia podnośnika dla osób leżących

Dostępne w Express-Med sprzęty mogą ułatwić i usprawnić codzienne życie chorym, którzy mają ograniczone możliwości ruchowe oraz pacjentom leżącym. Urządzenie to pomoc również dla opiekunów. Cicha praca wynajmowanego sprzętu oraz obsługa za pomocą pilota to atuty prezentowanego urządzenia. Możliwość rozszerzenia podstawy jezdnej oraz umieszczenie w niej wyłącznika bezpieczeństwa, który działa nawet w przypadku braku zasilania, zapewniają ochronę osobie niepełnosprawnej, a także pacjentowi leżącemu.

Wysokość podstawy jezdnej to jedynie 11 cm, dzięki temu sprzęt można wprowadzić nawet w bardzo wąskie przestrzenie pod łóżkiem lub kanapą. Wynajmowany podnośnik pacjenta przeznaczony jest dla osób chorych i ich opiekunów. Maksymalny udźwig urządzenia to około 150 kg. Regulowane rolki jezdne umożliwiają łagodny i bezpieczny przejazd przez progi osobom niepełnosprawnym. Nasza wypożyczalnia udostępniając swoje urządzenia umożliwia wygodne i bezpieczne uniesienie leżących chorych.

Podnośnik pacjenta AKS – kiedy warto się na niego zdecydować?

Podnośnik pacjenta AKS jest bardzo dobrym i przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem dla osób, które poszukują wygodnego i sprawdzonego rozwiązania do transportu osób chorych, a także osób, które z różnych przyczyn losowych nie mogą się normalnie lub w ogóle poruszać. Na zastosowanie takiego podnośnika przede wszystkim warto zdecydować się wtedy, gdy nie mamy możliwości, aby samodzielnie transportować chorą osobę, przemieszczać ją na fotel, do toalety lub do łazienki – w celu pielęgnacji. Przenoszenie pacjenta metodą tradycyjną często nie jest możliwe, głównie ze względu na jego wagę, jak również zdrowie opiekuna, które w tym momencie może być mocno nadwyrężone. Dlatego wybór podnośnika to optymalne rozwiązanie.

Najważniejsze zalety stosowania podnośnika pacjenta AKS

Wynajem podnośników medycznych przynosi dużo korzyści. Przede wszystkim tego rodzaju sprzęt pozwala na skuteczniejszą i łatwiejszą opiekę nad osobami potrzebującymi. Najważniejszą korzyścią dla pacjenta jest bezpieczeństwo. Podnośnik AKS minimalizuje ryzyko upadku, zwichnięcia lub innych urazów spowodowanych przez chociażby poślizgnięcie się. Dla opiekuna ważne jest to, że dzięki wykorzystaniu podnośnika odciąży własny kręgosłup, zmniejszy zmęczenie rąk, nie będzie przeciążać organizmu. Często przenoszenie osoby starszej lub cierpiącej na niedowład kończyn może skutkować chociażby różnego typu urazami mechanicznymi. To niezwykle skuteczne narzędzie, które poprawia jakość opieki nad osobami z ograniczoną zdolnością ruchową, minimalizując ryzyko urazów i skuteczne przenoszenie pacjenta.

Cechy produktu:

 • łatwy do złożenia i transportowania
 • cicha praca urządzenia
 • prosta, intuicyjna, nieskomplikowana obsługa za pomocą pilota z dużymi przyciskami
 • mechaniczny wyłącznik bezpieczeństwa

Dane techniczne:

 • napięcie robocze  24V AC
 • max. udźwig 150 kg
 • masa własna urządzenia 38 kg
 • max. wysokość spoczynkowa  129 cm.
 • zakres podnoszenia: 81,1 – 201,5 cm
 • długość podstawy jezdnej z kółkami  129,1 cm
 • szerokość podstawy jezdnej (zewnętrzna) : 64,3 – 102,1 cm
 • wysokość podstawy jezdnej 11 cm

Cennik

Sprzęt

Cena

Podnośnik

100 zł/m-c

Skontaktuj się z nami

tel. 780 186 070 24/h
Express-Med
ks. Jana Pojdy 29, 44-213 Rybnik

Wyślij wiadomość