Materac antyodleżynowy Gofr

Osoby, które przez długi czas przebywają w unieruchomionej pozycji lub mają ograniczony zakres ruchu potrzebują produktów, które mogą zapewnić im komfortowy odpoczynek. Oferowane w naszej wypożyczalni Express-Med gofrowane materace przeciwodleżynowe można zakupić lub wynająć. Sprzęty tego typu zapewniają pełną cyrkulację powietrza.

Dostępne na naszej stronie internetowej produkty wykonane zostały ze sprężystej i odpornej na wgniecenia pianki poliuretanowej. Składają się z elementów o zaokrąglonych krawędziach i pustych kanałach rozmieszczonych pomiędzy nimi. Budowa tego typu jest gwarantem jednolitej siły nacisku.

Materac przeciwodleżynowy gofrowany – wynajem online

Dzięki równomiernemu podparciu oraz odpowiedniej wentylacji, która zapobiega rozwojowi wilgoci i pleśni, dostępne w naszej wypożyczalni gofrowane materace piankowe mogą być użytkowane przez długi czas. Dołączony do artykułu pokrowiec jest łatwy w czyszczeniu. Dzięki niemu ciecze i zabrudzenia nie dostają się do środka wynajmowanego produktu. Wypożyczenie tego typu artykułu nie naraża rodziny chorego na ponoszenie wysokich kosztów związanych z zakupem towaru.

Podczas poruszania się umieszczone w strukturze artykułu kostki przemieszczają się i masują ciało. W ten sposób wynajęte produkty piankowe mogą wspomagać proces przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Należy jednak pamiętać, że samo użycie wypożyczonego produktu nie wystarczy, by wyeliminować ryzyko ich wystąpienia. Ważna jest przede wszystkim zmiana pozycji ciała oraz właściwa pielęgnacja skóry. Materac przeciwodleżynowy piankowy typu gofer może ułatwić opiekę nad osobą chorą oraz przyczynić się do zwiększenia jej komfortu.

Dane techniczne:

  • długość 200 cm
  • szerokość 90 cm
  • wysokość 11 cm

Cennik

Sprzęt

Cena

Materac

40 zł/m-c kupno 400 zł

Skontaktuj się z nami

tel. 780 186 070 24/h
Express-Med
Alojzego Szewczyka 34 44-213 Rybnik

Wyślij wiadomość