Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy dla osób o różnych stopniach niepełnosprawności ruchowej. Dzięki dostarczanym w naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego urządzeniom, takim jak łóżka, wózki inwalidzkie czy kule łokciowe i pachowe łatwiej będzie Ci poradzić sobie z codziennymi trudnościami. Dostarczane przez nas artykuły medyczne są solidne i wytrzymałe, doskonałe do radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.

Sprawdź, co jeszcze mamy w ofercie

Nasza profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego to bogaty wybór różnorodnych urządzeń, dzięki którym bez problemów każda osoba niepełnosprawna będzie mogła korzystać z życia. Dla osób, które nie mogą ruszać się z łóżka przygotowaliśmy specjalny materac antyodleżynowy Gofr, a także wygodny podnośnik pacjenta Aks. W przypadku choroby uniemożliwiającej swobodne oddychanie mamy w ofercie koncentratory tlenu, które są niezwykle proste w obsłudze. Sprawdź, jakie jeszcze czekają udogodnienia dla osób schorowanych i po urazach wszystkie potrzebne urządzenia znajdziesz właśnie tutaj!

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Łóżka, wózki inwalidzkie, balkoniki do chodzenia czy materace antyodleżynowe – to i jeszcze więcej akcesoriów i urządzeń czeka na Ciebie, aby pomóc Ci w wykonywaniu codziennych czynności. Dostarczane przez nas artykuły to wygoda zarówno dla osoby schorowanej, jak i opiekunów takich osób. Dzięki temu wykonywanie wszystkich czynności wokół niepełnosprawnego jest proste, bezproblemowe i zdecydowanie sprawniejsze!

łóżko rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki.

materac_logo

Materac antyodleżynowy Gofr

Materac przeciwodleżynowy to zestaw kostek zaokrąglonych krawędziach, które dopasowują się do uciskanej części ciała.

kula łokciowa_33

Kula łokciowa

Kula została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka. Niezwykle komfortowa dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa w miejscu oparcia dłoni i przedramienia.

kula pachowa_01

Kula pachowa

Kula inwalidzka pachowa stosowana jest w przypadku urazu kończyny dolnej z jednoczesnym urazem w obrębie nadgarstka lub łokcia.

podnośnik aks_01

Podnośnik pacjenta Aks

Umożliwia bezsiłowe podnoszenie oraz transport pacjentów bezpośrednio z łóżka, z wózka inwalidzkiego oraz z pozycji podłogi.

koncentrator tlenu_01

Koncentratory tlenu

Aparat tlenowy, koncentrator tlenu INVACARE 5 jest jednym z najbardziej żywotnych i bardzo
prostych w obsłudze aparatów tlenowych

wózek soma_01

Wózek inwalidzki Soma

Aluminiowy, wózek inwalidzki SOMA to produkt, który jest łatwy w obsłudze a jego solidne wykonanie daje mu niewątpliwie przewagę nad innymi modelami.

wózek drive_01

Wózek inwalidzki aluminiowy

Wózek przeznaczony dla osób, mających problemy z samodzielnym poruszaniem się, oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi.

vermeiren-balkonik-czterokolowy_01

Balkonik rehabilitacyjny 4 kołowy

Podpórka przeznaczona dla osób ze schorzeniami o podło­żu reumatycznym, wyposażona w specjalne podparcie pod łokcie, sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny ułatwiający pioni­zację i poruszanie się.

ambona

Podpórka rehabilitacyjna czterokołowa typu Ambona

Idealnie sprawdza się do pionizacji pacjentów, nauki chodu zwłaszcza dla osób ze schorzeniami reumatycznymi, które mają problem z opieraniem się  na rękach.

wózek przysznicowo toal_02

Wózek prysznicowo-toaletowy

Wózek toaletowo-prysznicowy to bezpieczny i prosty w obsłudze wózek zarówno dla użytkownika jaki i dla asystenta.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów lub jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty.